Объявления

УКРАЇНСЬКІЙ ВЛАДІ: ЗУПИНІТЬ ХВИЛЮ НАСИЛЛЯ ЩОДО ЛГБТ У РЕГІОНАХ

Спільнота ЛГБТ півдня України засуджує хвилю насилля у будь-якому прояві.

Після невдалої спроби відтворити Львівський сценарій 2016 року в Миколаєві на початку вересня 2017 року, 30 вересня цього року у Запоріжжі під час проведення Фестивалю рівності було скоєно злочини на ґрунті ненависті – було побито двох дівчат. Це відбулося попри те, що захід охороняли приблизно 70 правоохоронців, а противників Фестивалю було більше 200 осіб. У ході заходу противники Фестивалю використали проти правоохоронців сльозогінний газ та петарди, що спричинило сутичку. Було затримано приблизно 20 нападників, більшість із яких є неповнолітніми. Нападникам у Запоріжжі інкримінують адміністративні порушення,  не кваліфікуючи їх, як злочини, скоєні на ґрунті ненависті.

     Крім нападу на учасниць Фестивалю, звучали відкриті погрози представникам ЗМІ – кореспондентці Громадського ТБ Запоріжжя (ПОСИЛАННЯ). На відео також добре чутно нецензурну лексику, яку використовують неповнолітні нападники.

     «Ми знову маємо ситуацію, коли молодь сліпо слідує ідеології, що пропагується праворадикальними партіями та організаціями під виглядом боротьби за так звані «традиційні цінності». Підліткам «промивають мізки» та нацьковують проти інших громадян України, щоб, так би мовити, зупинити «пропаганду гомосексуалізму». Цинізм цієї ситуації полягає у тому, що у неї було втягнуто неповнолітніх, а місцева влада не лише не засуджує порушення прав людини, але взагалі не реагує. У той час, коли Президент країни та Кабінет міністрів впроваджують механізми, які допомагають встановлювати верховенство права, місцеві еліти саботують процес, а ляльководи з праворадикальних рухів підбурюють дітей до насильства та влаштовують сафарі на представників ЛГБТ», ­ відмітив голова ГО «Асоціація ЛГБТ «ЛІГА» Альохін Олег.

     Нагадаємо, що на початку вересня 2017 року представники правозахисних організацій та спільноти ЛГБТ не змогли покласти квіти до пам’ятника Небесній сотні в Миколаєві через те, що Правий сектор та ВО «Свобода» заблокували підходи до Монументу, відкрито погрожуючи розправою.

     Асоціація ЛГБТ «ЛІГА» почала працювати в Україні з 1993 року, як неформальне творче об’єднання. З грудня 1996 року організація отримала юридичний статус та продовжила виконувати адвокаційні, правозахисні, соціальні проекти для ЛГБТ-людей у Києві, Миколаєві, Одесі та Херсоні, а також підтримувати роботу інших організацій та груп ЛГБТ через Ресурсний центр.

Поделиться: