Объявления

УВАГА! Конкурс проектних пропозицій

Шановні колеги!

Громадська організація ЛГБТ «ЛІГА» пропонує вам взяти участь у конкурсі в рамках спільної програми «РОЗВИТОК» (англ. #DEVELOPMENT_LGBT) Х Національної конференції ЛГБТ-руху та ЧСЧ-сервісу України та Ресурсного центру ГО «Асоціація ЛГБТ «ЛІГА» щодо підтримки регіональних ініціатив на 20172018 конференційні роки.

Цей конкурс є продовженням багаторічної роботи, спрямованої на підтримку діяльності місцевих ініціатив спільноти ЛГБТІ, які ще не мають досвіду проектної діяльності.

Адмініструванням процесу займатиметься Ресурсний центр ГО «Асоціація ЛГБТ «ЛІГА», що базується в місті Одеса. Проекти – переможці конкурсу отримають технічну допомогу у вигляді наставницького консультування та супроводу від членів ОРГКОМІТЕТУ наступної Національної конференції.

Предмет і мета конкурсу

Предметом конкурсу є проектна пропозиція, яка повністю відповідає вимогам цього оголошення. Метою конкурсу є підтримка проектів, спрямованих як на ЛГБТІ-спільноту (можливі напрямки: здоров’я, дозвілля, соціалізація, мобілізація, тощо), так і на фахівців та фахівчинь різних галузей (наприклад, лікарі/ки, журналісти/ки, психологи/ні, тощо).

Якщо діяльність, передбачена проектною пропозицією, частково фінансується іншими донорами з інших джерел, учасник/ця конкурсу має подати бюджет, який відповідає наступним принципам: (а) він не має містити діяльності, яка вже отримала фінансування (але про таку діяльність треба зауважити в описовій частині заявки); (б) розподіл часток фінансування діяльності учасника/ці конкурсу між донорами є прозорим, справедливим та обґрунтованим.

 

Загальні вимоги до проектних пропозицій:

 

1) відповідність зазначеним умовам конкурсу;

2) орієнтованість проектної пропозиції на досягнення поставленої мети;

3) наявність чітко вказаних кількісних і якісних індикаторів результатів проекту;

4) бюджет проекту має бути реалістичним та орієнтованим на безпосереднє виконання завдань проекту;

5) мова заявки – українська або російська.

 

Індивідуальні заявки на конкурс подають активісти та активістки, які брали участь у Х Національній конференції ЛГБТ-руху та ЧСЧ-сервісу України. На конкурс також можуть подаватися молоді ЛГБТ-організації (до 3-х років з дня офіційної реєстрації), які не мають постійного фінансування, і представники/-ці яких брали участь у Нацконференції.

Відбір заявок відбуватиметься на конкурсній основі.

 

Загальні умови участі в конкурсі

Для того, щоб узяти участь в конкурсі, будь ласка, заповніть електронну форму заявки до 18:00 години 05 лютого 2018 року за цим посиланням, надавши відповіді на необхідні питання.

Проектні заявки, які надійдуть пізніше зазначеного терміну та не в повному обсязі, не реєструватимуться і розглядатися не будуть!

 

Зверніть увагу, що перед заповненням заявки онлайн, вам необхідно заповнити також два файли, що додаються до оголошення нижче: Додаток 1. Робочий план та Додаток 2. Бюджет (після завантаження файлів, НАЗВА ОРГАНІЗАЦІЇ-ГРУПИ у назвах документів замініть на назву вашої організації / групи). Перший документ – це запропонований робочий план проектної пропозиції, другий – плановий бюджет. В заявці будуть два окремих блоки, де ви зможете завантажити ці документи. Кожен файл має бути з розширенням .doc або .docx та не перевищувати 10 МБ. Для того, аби завантажити ці документи через онлайн-форму, вам необхідно буде увійти до акаунту Google. Це необхідно тільки для вигруження робочого плану та бюджету проектної пропозиції. Під час заповнення онлайн форми натисніть на кнопку ADD FILE для вигруження файлу робочого плану та бюджету (кожен файл завантажується окремо на окремій сторінці онлайн форми).

 

Інформацію стосовно заявок буде надіслано всім учасницям та учасникам конкурсу 23 лютого 2018 року.

Мінімальний бюджет однієї проектної заявки складає 5 000.00 гривень, максимальний – 10 000.00 гривень.

Термін реалізації проекту становить до 6 (шести) календарних місяців – з 1 березня по 30 серпня 2018 року.

 

Звітність

 Термін звітності щодо реалізованого проекту складає 14 календарних днів – з 1 по 14 вересня 2018 року і містить:

  1. фінансовий звіт;
  2. описовий звіт про виконання активностей;
  3. презентацію в MS PowerPoint про хід виконання проекту (не більше восьми слайдів);
  4. матеріали про виконання заявки (видані брошури, публікації в ЗМІ, фото, тощо). Оберіть найважливіші документи (будь ласка, надсилайте не більше п’яти матеріалів).

 

Якщо у Вас виникнуть питання, будь ласка, звертайтеся до Андрія Урсу, керівника Ресурсного центру, за телефоном: +380 (50)  318-48-46 у робочий час: з понеділка по п’ятницю з 10.30 до 18.00 або на адресу електронної пошти: andreiursu2@gmail.com.

Бажаємо вам успіхів у конкурсі

#DEVELOPMENT_LGBT

 

 

З повагою,

Оргкомітет Х Національної конференції ЛГБТ-руху та ЧСЧ-сервісу України

Команда Ресурсного центру ГО «Асоціація ЛГБТ «ЛІГА»

 

 

Додаток 1. Робочий план

Додаток 2. Бюджет

Поделиться: