Объявления

Увага! Конкурс на кращий короткометражний фільм щодо прав людини представників ЛГБТ

Громадська організація «Асоціація ЛГБТ «ЛІГА» оголошує конкурс на кращий короткометражний фільм щодо прав людини представників спільноти ЛГБТ (лесбійки, геї, бісексуальні та трансґендерні люди).

Для кого цей конкурс?

Конкурс як для представників спільноти ЛГБТ, так і для союзників та інших зацікавлених сторін, які бажають покращити ситуацію щодо захисту прав людини та зробити внесок у навчання суспільства, молоді та професійних груп основам прав людини.

     Яка тривалість одного відео?

Мінімальна тривалість одного відеофільму повинна складати 3-5 хвилин з титрами.

     Що може бути на відео?

На відео можуть буди сцени, що показуватимуть факт порушення прав (-а) людини представника/-ці або представників спільноти або дискримінації/стигми за ознакою сексуальної орієнтації чи ґендерної ідентичності.

     Що необхідно зробити аби взяти участь у конкурсі?

Для участі в конкурсі вам необхідно у довільній формі написати концепцію (не більше 3 сторінок) та надати відповіді на такі питання:

  • Основна ідея фільму (0,5-1 сторінка)?
  • Яка основна аудиторія вашого фільму?
  • Про порушення якого права (яких прав) людини йдеться мова у відео?
  • Чому навчає ваш фільм?
  • Який бюджет необхідний для створення відео та які витрати плануються?

     Який бюджет однієї концепції?

Максимальний бюджет однієї концепції складає 10,000.00 гривень. Заявки приймаються до 18:00 10 жовтня включно. Надсилайте ваші концепції на адресу електронної пошти liga.lgbt@gmail.com з темою «Заявка на участь у конкурсі відео з прав людини» (обов’язково!).

     Є додаткові питання щодо конкурсу?

Ваші запитання щодо конкурсу, будь ласка, адресуйте на email liga.lgbt@gmail.com з темою «Питання щодо конкурсу відео з прав людини» (обов’язково!).

Активність підтримано Канадським фондом місцевих ініціатив.

Поделиться: