Новости

Конференція до Дня Європи

19 травня 2017 року, в Миколаївській обласній науковій бібліотеці ім. О.М. Гмирьова, проведено підсумкову конференцію до Дня Європи: питання євроінтеграції, захисту прав людини та імплементації права Європейського Союзу.

Участь у конференції прийняли Добридник Тетяна Василівна – правозахисник, директор ГО «Незалежна соціальна адвокація та право захист» та юрист Громадського центру з моніторингу дотримання прав людини. Вона презентувала моніторинговий огляд стосовно прав затриманих, роль адвоката на стадії досудового слідства. Альохін Олег Михайлович — голова ГО «Асоціація ЛГБТ «ЛІГА» та керівник Громадського центру розповів про його функції, залучених правозахисників та спеціалістів, роботу зі ЗМІ, а також про виявлені порушення. Він також говорив про роботу з адвокатами, які працюють у Центрі на підставі меморандуму про співпрацю та подальше направлення представників уразливих (ключових) груп до місцевих Центрів надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 У конференції  прийняла участь Резнікова Юлія Миколаївна — уповноважений представник Міжнародного комітету з захисту прав людини, комісар 8 рангу, яка розповіла про застосування практики Європейського суду з прав людини, ухвалені позитивні рішення за поданими заявами громадянами Миколаївської області.

На зустрічі також був присутній Миколаївський міський голова, Сєнкевич Олександр Федорович. Конференція розпочалася з його вітального слова.

Поделиться: