Новости

«Асоціація ЛГБТ «ЛІГА» нагородила лікарів премією «Професійне серце»

6 вересня 2017 року, у рамках Днів рівності та гордості в Херсоні та Одесі лікарям, що консультують ЛГБТ-сім’ї, були вручені премії «Професійне серце».

У місті Херсон відбувся міні-тренінг для працівників системи охорони здоров’я, які працюють, у тому числі з ЛГБТ-сім’ями. На тренінгу лікарям, медичним сестрам та психологам розповідали про особливості групи, специфіку роботи з ЛГБТ, оцінку ризиків представників спільноти та можливості їх зниження для запобігання зараження інфікування ВІЛ/СНІДом та іншими інфекціями, що передаються статевим шляхом.

Під час заходу херсонським лікарям були вручені премії, одну з яких отримав Понеділко Максим Анатолійович, який також працює у проекті «Професійне серце: рівність, здоров’я, безпека», що фінансується організаціями ILGA-Europe та COC Netherlands в рамках програми «Союзники в дії».

«Я хочу подякувати лікарям за співпрацю та активну допомогу спільноті ЛГБТ, але я хочу окремо подякувати Максимові Анатолійовичу за співпрацю, його професіоналізм, чуйність, активність, а також за його зацікавленість і включеність у процес. Він найактивніший консультант»,   відмітила Середня Світлана, керівниця ВП ГО «Асоціація ЛГБТ «ЛІГА» у місті Херсон.

На відкритті Днів рівності та гордості в місті Одеса премія була вручена Чубач Марії Іванівні: лікарю- інфекціоністу вищої категорії, асистенту кафедри інфекційних захворювань Одеського Національного медичного університету (ОНМедУ).

«Я дуже щасливий вручити цю нагороду Чубач Марії Іванівні, яка дуже багато робить для того, щоб люди довше залишались здоровими, тому що це наша цінність: якщо ти здоровий, то ти успішний. Ми хочемо подякувати Вам за те, що Ви робили та продовжуєте робити для нас», – сказав Олег Альохін, голова ГО «Асоціація ЛГБТ «ЛІГА». 

Премію «Професійне серце» було започатковано Асоціацією «ЛІГА» в 2017 році в рамках програми «Allies in Action» («Союзники в дії»). Із 2014 року організація вручає премію «Райдужна стрічка» за сприяння ідеям толерантності союзникам представників спільноти ЛГБТ.

 ***

Асоціація ЛГБТ «ЛІГА» почала працювати в Україні з 1993 року, як неформальне творче об’єднання. З грудня 1996 року організація отримала юридичний статус та продовжила виконувати адвокаційні, правозахисні, соціальні проекти для ЛГБТ-людей у Києві, Миколаєві, Одесі та Херсоні, а також підтримувати роботу інших організацій та груп ЛГБТ через Ресурсний центр.

 

Прес-служба Асоціації

Поделиться: