Без рубрики

Уроки зменшення ризику

Друзі,

До вашої уваги — цикл уроків для соціальних працівників та працівниць громадських організацій. Цільовою аудиторією даних уроків можуть бути фахівці, які впроваджують профілактичні інтервенції для чоловіків, що мають секс з чоловіками (ЧСЧ) та секс-працівників і працівниць (СП).

Вони розроблені у співпраці «Альянсом громадського здоров’я» в рамках програми «Інвестиції заради впливу на епідемію туберкульозу і ВІЛ-інфекції», за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією та громадською організацією «Асоціація ЛГБТ «ЛІГА» в рамках програми «Заповнення прогалин: здоров’я та права вразливих груп населення» за підтримки організації СОС Нідерланди. Концептуально уроки схвалені Експертною групою з питань здоров’я та прав геїв та інших ЧСЧ в Україні (ЕГЗП-Україна) і рекомендовані як інформаційно-освітній матеріал для персоналу організацій і проектів, що надають послуги чоловікам, які практикують секс з чоловіками, в області профілактики, лікування, догляду та підтримки в зв’язку з ВІЛ-інфекцією.

Цикл складається з 22 уроків, в яких мова йде про те, чим стать відрізняється від ґендеру, а ЛГБТ від ЧСЧ, що таке преконтактна профілактика, як зробити латексну серветку з презервативу, яка термінологія є дискримінуючою, а яка – політкорректною, а також багато іншого.

Уроки складаються з інформаційно-теоретичної частини, глосарію, а також питань для самоконтролю. Після завершення он-лайн курсу кожному, хто навчається, пропонується пройти фінальний тест, який складається з безсистемно обраних питань для самоконтролю. Сертифікат видається, якщо на 75% питань були правильні відповіді та відсилається на адрес електронної пошти, що вказаний при реєстрації. В сертифікат вноситься ім’я та прізвище того, хто навчався, які були вказані при реєстрації.

Уроки зменшення ризику – це основа для базової підготовки соціальних працівників та працівниць ЧСЧ- та СП-сервісних організацій, які стали обов’язковим матеріалом для вивчення новими спеціалістами та спеціалістками профілактичних проектів в Україні, що фінансуються МБФ «Альянс громадського здоров’я».

Знайти курс можна  за посиланням:  Уроки зменшення ризику.

Поделиться: